Kuratomi meetod

Kazuko Kuratomi veebilehekülg: https://jomon-stretch.com

Kuratomi meetod on neljamõõtmeline meetod.

Maa liigub pidevalt kergelt, kuid meie keha ei tunne seda liikumist. Koht, kus Eesti oli eile, erineb sellest, kus Eesti on täna.
Meie kehas on autonoomsed närvisüsteemid, mida me ei tunne, kuid need mõjutavad meid ikkagi alateadlikult. Kuratomi meetod käsitleb perifeerseid närve, ajutüve ja selgroogu, mis on tihedalt seotud mitokondritega.
Pole päris selge, mis mõjutab rakkudevahelisi perifeerseid närve. Stressist tekkiv kartsinoom on tihedalt seotud mitokondritega. Väidetavalt on vähirakkude paljunemine häiritud, kui see puutub kokku palavikuga, mitte ainult kuumusega, vaid mitokondriaalse energia kiirgava valgusega.

Hiljutised uuringud on leidnud, et mitokondrid määravad rakkude jagunemise kiiruse. Vähk võib selle rütmi rikkuda.

Mõne inimese jaoks on vähirakud kehast ühe päevaga kadunud. Kuidas see juhtuda sai?
Mitokondrite aktiveerimine kiirendab pöörlemist ja kui see kiirus ületab vähirakkude kiirust, saab vähki ravida.Rinnatšakrad on olulised mitokondrite aktiveerimiseks. Kas armastus ja hoolimine on olulised, kui keegi on haige?

Emalt tütrele edasiantud mitokondrid on tihedalt seotud vaseioone sisaldava rinnapiimaga.
Vähiravi käigus on lõppkokkuvõttes oluline heita sügav pilk oma hinge ja muuta mõtteviisi. Tervenemine ei saa toimuda, kui eluraamistikus ei toimu muutusi.

Mitokondrite aktiveerimine oli inimrassi algus. Vähk on omamoodi sõnumitooja, mis ütleb meile, et on aeg luua uut tüüpi tsivilisatsioon.

Kas on alanud uus ajastu, kus tõeline ravi toimub tõelise loovuse ja armastuse kaudu?

Ravi, mida meie esiemad kasutasid, põhineb meie vaimsel tarkusel. See juhataks meid kogemise kaudu mitokondrite aktiveerimise tehnikate juurde ja näitaks meile, kuidas oma loovust realiseerida.

Usun, et naistel on aeg hakata paljusid asju välja selgitama, et olla tulevikus mitokondrite tervendamise eestvedajad.

Ma arvan, et me peaksime harima naisi, kes päriksid mitokondrid.

 

Kazuko Kuratomi