Ludmilla Väin, Eesti Shindo Ühingu president, Shindo-Jomon instruktor  tel 5273239, Tallinn, Helsinki

Almer Jansu, Shindo instruktor tel. 5010516 jansuki@hotmail.com,Tallinn.

Ene Kuri, Shindo instruktor  tel. 5127039 enekuri@hot.ee, Aurea massaažistuudio- Narva mnt 7d korpus B Tallinn; Status Club- Paldiski mnt 96 Tallinn.

Heli Randoja,  Kazuko Kuratomi poolt sertifitseeritud koolitaja  tel 56455422 heli@avantia.ee, heli.randoja@gmail.com Tallinnas Toompuiestee 17A (Avantia OÜ), tel. 6610636. Rohkem infot 

Maili Kangur,Shindo instruktor tel. 53968010 maili2005@hot.ee, Pärnu.

Sirje Iila, Shindo instruktor tel. 56496357 sirjeiila@hot.ee, Rakvere, Haapsalu.

Urmas Lest, Shindo instruktor tel. 56689377, Tartu; Tallinnas Gonsiori 21 tuba 715 Tallinn.

Kadri PettaiKazuko Kuratomi poolt sertifitseeritud koolitaja tel. 5653822 kadri03@gmail.com  Tallinn.

Maris Nõmmik, Shindo-Jomon instruktor tel. 5204025 maris.nommik@gmail.com,

Heli Mõistus, Shindo-Jomon instruktor tel. 56472191 88heli@gmail.com Tallinn

Kristi Väärtmaa, Shindo-Jomon instruktor tel. 56910594 kristi.vaartmaa@gmail.com  Tõstamaa

Ene Raal, Shindo instruktor tel. 56676299 raalene@hot.ee  Pärnu

Aime Jaanisoo, Shindo instruktor tel. 53408077 aimeklubi@gmail.com Tallinn

Helina Eha, Shindo instruktor tel. 5065039 helinaeha@hot.ee Tallinn

Katre Kaljusaar, Shindo-Jomon instruktor tel. 5035929 katrekaljusaar@gmail.com Tallinn

Kaari Hindreko, Shindo-Jomon instruktor tel. 56355005 kaari.hindreko@gmail.com Tallinn

Tuuli Nõmmik, Shindo-Jomon instruktor tel. 5059278 tuulinommik@hot.ee Tallinn

Terje Rebane, Shindo instruktor tel. 58053676  rebanet@ph.ee Pärnu

Marika Lääts, Shindo instruktor tel. 55641011 marikalaats@gmail.com Pärnu

Anne Karula, Shindo instruktor tel. 5273107 karulaann@hot.ee Pärnu

Irja Bernard, Shindo instruktor tel. 55608959 irja@bernard.ee Pärnu

Heli Vares, Shindo instruktor tel. 55519795 heli.vares@gmail.com   Tallinn

Kaire Käära,Shindo instruktor tel. 56980136 kaire.kaara.001@mail.ee Häädemeeste

Kadri Kastehein, Shindo instruktor tel. 5155585 kadri.kastehein@gmail.com Tallinn

Kristi Aruküla, Shindo instruktor  tel. 56466033 kristirugam@gmail.com  Tallinn

 

Eesti Shindo Ühing konto nr. EE132200221024568268