Shindo venitustundide ajakava ja kohad

ESMASPÄEV

8.30  Rakvere Gustavi Maja hoovimajas Pikk t.28 Ly Jõe  tel +372 553 5871

12.00 Pärnu Ringi 11, Avantia/Keha&Hinge Keskus – Heli Randoja

16.00 Tallinn Tuulemaa 12, ruum 211 – Heli Piisang 53541112

16.00  Tallinn, Ülemiste City, Lõõtsa 2a, Teadlikkuse Ruum – Tea Taruste 5647 9334

17.00 Helsingi Uudenmaankatu 33 – Luule, +37256693667, +358443633322

17.15 Pärnu Villa 3, Villa Medica ette reg. 4427121, 5527131 Erika

18.00 Tallinn Toompuiestee 17A Keha& Hinge Keskus – Heli Mõistus – sügiseni ei toimu

18.00 Tartu Kalda tee 34 – Marina Mutli ja Merje Miliste

18.00 Türi Paide tn. 6 (katusekorrus) Katrin Eensalu 56761288

19.00-20.15 Tartu Devi Reiki Stuudio Pikk 12B Riina Kasterpalu 5225452

19.00 Pärnu Ringi 11, Avantia/Keha&Hinge Keskus – Maris Agasild

19.00 Pärnu Supeluse 2 – Irja 55608959

19.00  Kiili Vaela Koostöökeskus Miku tee 7 – Merle Laurits 5245854   merle.laurits@gmail.com

19.00 Saue Naerupall – Katre 5035929

18.00 Türi Paide tn 6 (katusekorrus) – Katrin Eensalu 56761288

20.00 Tallinn Toompuiestee 17A Keha&Hinge Keskus – Kadri Pettai

TEISIPÄEV

10.00 Pärnu Ringi 11, Avantia/Keha&Hinge Keskus – Heli Randoja

12.00 Tallinn Toompuiestee 17a, Avantia/Keha&Hinge Keskus- Heli Mõistus

17.30 Tallinn, Telliskivi 56, Pelgulinna Rahvamaja- Riita 56502114

17.40  Tallinn, Telliskivi 56, Pelgulinna Rahvamaja – Tea Taruste 5647 9334

18.00 Tallinn Tulika 19 „Tervisealkeemia“ – Kadri

18.30 Sindi Seltsimaja Erika 5113866

19.00 Tahkuranna Tahkuranna kool – Lagle Suursild 51923784

19.15 Haapsalu Lahe Joogapesas (Lahe tn.10, Haapsalu) – Kairit Rosenfeld tel 5077736

19.30 Viimsi Huvikeskus Aive

·         KOLMAPÄEV

9.30 Pärnu Tammsaare 41 Irja 55608959

11.00 Tahkuranna Tahku Tare Külamajas – Lagle Suursild 51923784

12.00 Tervise Alkeemia, Tulika 19, Tallinn, läbiviija Virge Naeris

12.00 Tallinn Toompuiestee 17a, Avantia/Keha&Hinge Keskus- Külli Ojamets

17.00 Pärnu Ringi 11 Avantia/Keha&Hinge keskus – Anne Karula

17.15 Saaremaal Kuressaare Tallina t.16 (Ajamaja IV k.) Anne 53440636

17 30 Vormsi Vormsi koolimaja saalis, Tiit Adams

18.00 Kohila Hobituba, Terje Loorits 5041042

18.00 Tallin Kalamaja Väikeses Oas – Katre 5035929

18.00 Tartu Uus 56, uks B – Anu Nurk

18.00 Tallinn Meritonsport -Aive

18.15  Tapal Kauba 5 (Eesti Raudtee AS maja)  LY JÕE TEL +372 553 5871

18.15 Kohila ärikeskus III korrus 5041042 Terje

18.30 Aruküla, Piiri 2a, Aruküla Perekeskus – Tea Taruste 5647 9334

18.30 Tallinn Puhkekodu tee 55b, Kose Vaba Aja Keskus – Urvi Kaljas 53493406,

urvi.kaljas@gmail.com

19.00 Rakvere Kungla tn. 5a, Lasteaed “Kungla” väikeses saalis – Siiri 5201312

19.00 Tallinn Swissotel – Kristi Aruküla 56466033

19.00 Tallinn Toompuiestee 17a, Avantia/ Keha&Hinge Keskus – Heli Randoja

19.00 Pärnu Ringi 11 Keha & Hinge Keskus Katrin Eensalu 56761288

19.15 Saaremaal Salme vald Salme koolimaja Anne 53440636

19.15-20.30 Tartu Arctic Sport Club Anne 44 Riina Kasterpalu 5225452

19.15 Kuusalu spordikeskus Jana 5221147

19.30 Harkujärve küla Kiriku tee 2, Harkujärve Kogukonna kirik- Hillar

20.00 Saku Terakese lasteaia saalis, Kaidi

·         NELJAPÄEV

7.50 Tallinn, Ülemiste City, Lõõtsa 2a, Teadlikkuse Ruum – Tea Taruste 5647 9334

8.00 Tallinn, Paldiski mnt 4, Meriton spordiklubi- Riita 56502114

8.30  Rakvere Gustavi Maja hoovimajas Pikk t.28 Ly Jõe  tel +372 553 5871

9.30 Keila Harmoonia  – Katre 5035929

12.00 Tallinn, Ülemiste City, Lõõtsa 2a, Teadlikkuse Ruum – Tea Taruste 5647 9334

12.00-13.00 Tartu Joogakeskus Kastani 38 Riina Kasterpalu 52254522

17.05 Pärnu, Ringi 11, Avantia/Keha&Hinge Keskus – Ene Raal

18.00 Aruküla perekeskus, Piiri 2A, Tea Taruste 56479334

18.00 Uulu Kultuuri- ja Spordihoones – Lagle Suursild 51923784

19.00 Pärnu Supeluse 2  – Irja 55608959

19.15 Haapsalu Lahe tn 10, Lahe Joogapesa – Kairit Rosenfeld 5077736

19.30 Dharamsaalis, Liivalaia 11, III korrus – Merike Villard 50 60 953

19.30 Luige Ööbiku 2, Luigekandikeskuse laste-ja noortemajas – Erme Martin 50 77358

20.00 Tallinn Magasini 29A-9, Kundalini stuudio kesklinnas – Hille 507 7199,

hille.kalmus@gmail.com

·         REEDE

12.00 Rakvere Lai tn. 12, Nom stuudio,www.nom.ee – Siiri 5201312, 5152827(Iiris),

5050665(Krista)

14.00 Tallinn Graniidi 1 Tasapisitasakaalu Keskus  Rita Rätsepp – registreeruda: rita.ratsepp@mac.com – ei toimu

17.15 Tallinn, Rotermanni 5, Tantsugeen- Riita 56502114

18.30 Harkujärve küla, Kiriku tee 2, Harkujärve Kogukonna kirik- Hillar

·         LAUPÄEV

9.30 Tallinn, Telliskivi 56, Pelgulinna Rahvamaja- Riita 56502114

10.00 Tallinn Viru keskuse My Fitness – Kadri

·         PÜHAPÄEV

9.00 Pärnu Supeluse 2  – Irja 55608959

12.00 Pärnu Ringi 11, Avantia/Keha&Hinge Keskus – Heli Randoja

18.00 Tallinn Toompuiestee  17A – Rita Rätsepp ( sügiseni ei toimu )

19.00 Swissotel- Kristi Aruküla 56466033