Kazuko Kuratomi koduleht : http://jomon-stretch.com/

Tõlge inglise keelest

Kuratomi meetod on nelja dimensiooniline meetod.

Maakera liikumist me oma kehaga ei tunneta aga maakera liigub siiski pisut kogu aeg. Eilne Eesti asukoht on erinev tänase Eesti asukohast. Ka meie kehas on autonoomsed närvisüsteemid, mida me ei tunneta aga nad töötavad sellegi poolest meie alateadvuses.

Kuratomi meetod mõjutab mitokondriaga tihedalt seotud närvilõpmeid, ajutüve ja lülisammast.

Närvilõpmed asuvad rakkude vahel, ning siiani pole päris selge mis nende käitumist mõjutab. Stressist põhjustatud vähktõbi ja mitokondria on omavahel soetud. Väidetakse, et vähktõbi ei talu kõrget temperatuuri. Mitokondriast pärinev energia emiteerib kiirgust, mis nõrgestab vähirakkude paljunemist.
Hiljutiste uuringute põhjal on saanud selgeks, et mitokondria määrab rakkude jagunemise kiiruse. Selle rütmi ajab sassi vähktõbi.

On olemas inimesi, kelle kehast on vähirakud kadunud ühe päevaga. Kuidas saab selline asi võimalik olla? Mitokondriat aktiviseerides kiireneb ringlus, mis ületab vähirakkude tegevuse kiiruse ning loomulikult on nii võimalik vähktõve ravida.
Mitokondria aktiviseerimiseks on oluline rinna tshakra. Kas armastus ning hoolimine on haiguse ajal eriti olulised?

Emalt tütrele päritav mitokondria on tihedalt seotud rinnapiimaga mis sisaldab ühte vask iooni. Vähktõve ravi protsessis on oluline vaadata sügavale enda sisse, muuta oma mõttemaailma, paranemine ei saa toimuda ilma elu raamistikku muutmata.
Inimkond sai alguse inimkonna mitokondria aktiviseerumisest.

Vähktõbi on nagu sõnumitooja, et on vaja luua uut tüüpi tsivilisatsioon.

Kas on alanud uus ajastu, mil tõeline paranemine toimub läbi tõelise loomingulisuse ja armastuse? Meie esiemade ravitsuskunst, mis põhineb hingetarkusel näitab meile läbi katsetamise teed mitokondria aktiviseerimise tehnikate aluste juurde ning seeläbi saame panna käiku oma tõelise loomingulisuse.
Arvan, et naistel on aeg hakata välja uurima paljusid asju selleks, et tulevikus saada juhtivateks mitokondria ravitsejateks. Ma arvan, et peame harima naisi, kes pärivad mitokondria.

Kazuko Kuratomi