Shindo venitustundide ajakava ja kohad

ESMASPÄEV

8.30  Rakvere Gustavi Maja hoovimajas Pikk t.28 Ly Jõe  tel +372 553 5871

12.00 Pärnu Ringi 11, Avantia/Keha&Hinge Keskus – Heli Randoja

16.00 Tallinn Tuulemaa 12, ruum 211 – Heli Piisang 53541112

17.00 Helsingi Uudenmaankatu 33 – Luule, +37256693667, +358443633322

17.15 Pärnu Villa 3, Villa Medica ette reg. 4427121, 5527131 Erika

17.15 Jõhvi Keskraamatukogus, Rakvere 13a, Jõhvi, Heldi Aia, 53475093

17.30-18.45 Tartu Rahvaülikool  17.30-18.45  Riina Kasterpalu 5225452

18.00 Tallinn Toompuiestee 17A Keha& Hinge Keskus – Heli Mõistus – sügiseni ei toimu

18.00 Tartu Kalda tee 34 – Marina Mutli ja Merje Miliste

18.00 Tervisekliinik, Õie 37,Tallinn /  Terje Loorits 5041042

18.00 Türi Paide tn. 6 (katusekorrus) Katrin Eensalu 56761288

19.00 Pärnu Ringi 11, Avantia/Keha&Hinge Keskus – Maris Agasild

19.00 Pärnu Supeluse 2 – Irja 55608959

19.00  Kiili Vaela Koostöökeskus Miku tee 7 – Merle Laurits 5245854   merle.laurits@gmail.com

19.00 Saue Naerupall – Katre 5035929

18.00 Türi Paide tn 6 (katusekorrus) – Katrin Eensalu 56761288

20.00 Tallinn Toompuiestee 17A Keha&Hinge Keskus – Kadri Pettai

TEISIPÄEV

10.00 Pärnu Ringi 11, Avantia/Keha&Hinge Keskus – Heli Randoja

12.00 Tallinn Toompuiestee 17a, Avantia/Keha&Hinge Keskus- Heli Mõistus

16.15 Mäetaguse Rahvamajas, Kooli 21, Mäetaguse, Heldi Aia 53475093

17.30 Tallinn, Telliskivi 56, Pelgulinna Rahvamaja- Riita 56502114

18.00 Tallinn, Weizenbergi 20/1, Gaia Kool – Tea Taruste 5647 9334, shindotea@gmail.com

18.00 Tallinn Tulika 19 „Tervisealkeemia“ – Kadri

18.00 – 19.30  Vormsi Vormsi koolimaja saalis, +372 56653763  tiit.adams@gmail.com

19.00 Tahkuranna Tahkuranna kool – Lagle Suursild 51923784

19.15 Haapsalu Lahe Joogapesas (Lahe tn.10, Haapsalu) – Kairit Rosenfeld tel 5077736

19.30 Viimsi Huvikeskus Aive

·         KOLMAPÄEV

9.30 Pärnu Tammsaare 41 Irja 55608959

11.00 Tahkuranna Tahku Tare Külamajas – Lagle Suursild 51923784

12.00 Tervise Alkeemia, Tulika 19, Tallinn, läbiviija Virge Naeris

12.00 Tallinn Toompuiestee 17a, Avantia/Keha&Hinge Keskus- Külli Ojamets

17.00 Pärnu Ringi 11 Avantia/Keha&Hinge keskus – Anne Karula

17.15 Saaremaal Kuressaare Tallina t.16 (Ajamaja IV k.) Anne 53440636

17.30 Keila Teraapiakeskus, Keskväljak 17, Terje Loorits 5041042

18.00 Tallin Kalamaja Väikeses Oas – Katre 5035929

18.00 Tartu Uus 56, uks B – Anu Nurk

18.00 Tallinn Meritonsport -Aive

18.15  Tapal Kauba 5 (Eesti Raudtee AS maja)  LY JÕE TEL +372 553 5871

18.30 Tallinn Puhkekodu tee 55b, Kose Vaba Aja Keskus – Urvi Kaljas 53493406,urvi.kaljas@gmail.com

18.30 Aruküla, Piiri 2a, Aruküla Perekeskus – Tea Taruste  5647 9334, shindotea@gmail.com

18.35-19.50 Tartu Impuls Spordiklubi Riina Kasterpalu 5225452

19.00 Rakvere Kungla tn. 5a, Lasteaed “Kungla” väikeses saalis – Siiri 5201312

19.00 Tallinn Swissotel – Kristi Aruküla 56466033

19.00 Tallinn Toompuiestee 17a, Avantia/ Keha&Hinge Keskus – Heli Randoja

19.00 Pärnu Ringi 11 Keha & Hinge Keskus Katrin Eensalu 56761288

19.15 Saaremaal Salme vald Salme koolimaja Anne 53440636

19.15 Kuusalu spordikeskus Jana 5221147

19.30 Harkujärve küla Kiriku tee 2, Harkujärve Kogukonna kirik- Hillar

20.00 Saku Terakese lasteaia saalis, Kaidi

·         NELJAPÄEV

8.00 Tallinn, Paldiski mnt 4, Meriton spordiklubi- Riita 56502114

8.30  Rakvere Gustavi Maja hoovimajas Pikk t.28 Ly Jõe  tel +372 553 5871

9.30 Keila Harmoonia  – Katre 5035929

16.00-17.00 Tartu Kohtumaja Riina Kasterpalu 5225452

17.05 Pärnu, Ringi 11, Avantia/Keha&Hinge Keskus – Ene Raal

18.00 Uulu Kultuuri- ja Spordihoones – Lagle Suursild 51923784

18.00-19.30 Tartu Joogakeskus Riina Kasterpalu 5225452

18.30 Sindi Seltsimaja Erika 5113866

19.00 Pärnu Supeluse 2  – Irja 55608959

19.15 Haapsalu Lahe tn 10, Lahe Joogapesa – Kairit Rosenfeld 5077736

19.30 Dharamsaalis, Liivalaia 11, III korrus – Merike Villard 50 60 953

19.30 Luige Ööbiku 2, Luigekandikeskuse laste-ja noortemajas – Erme Martin 50 77358

20.00 Tallinn Magasini 29A-9, Kundalini stuudio kesklinnas – Hille 507 7199,

hille.kalmus@gmail.com

·         REEDE

10.00 Ringi 11 Pärnu Avantia/ Keha Ja Hinge Keskus

12.00 Rakvere Lai tn. 12, Nom stuudio,www.nom.ee – Siiri 5201312, 5152827(Iiris),

5050665(Krista)

14.00 Tallinn Graniidi 1 Tasapisitasakaalu Keskus  Rita Rätsepp – registreeruda: rita.ratsepp@mac.com -hetkel ei toimu

17.15 Tallinn, Rotermanni 5, Tantsugeen- Riita 56502114

18.30 Harkujärve küla, Kiriku tee 2, Harkujärve Kogukonna kirik- Hillar

·         LAUPÄEV

9.30 Tallinn, Telliskivi 56, Pelgulinna Rahvamaja- Riita 56502114

10.00 Tallinn Viru keskuse My Fitness – Kadri

·         PÜHAPÄEV

9.00 Pärnu Supeluse 2  – Irja 55608959

12.00 Pärnu Ringi 11, Avantia/Keha&Hinge Keskus – Heli Randoja

18.00 Tallinn Toompuiestee  17A – Rita Rätsepp

18.00 Keila Teraapiakeskus, Keskväljak 17, Terje Loorits 5041042

19.00 Swissotel- Kristi Aruküla 56466033