Shindo venitustundide ajakava ja kohad

ESMASPÄEV

8.30     Rakvere Gustavi Maja hoovimajas Pikk t.28 – Ly Jõe  tel +372 553 5871

12.00   Pärnu Ringi 11, Avantia/Keha&Hinge Keskus – Heli Randoja 56 455422

16.00   Tallinn, Tuulemaa 12, ruum 211 – Heli Piisang 53541112

16.45    Tallinn, Katusel, Veerenni 29 – Aive Märtson 56355436

17.00   Helsingi, Uudenmaankatu 33 – Luule, +37256693667, +358443633322

17.45    Jõhvi Spordihall  –  Heldi Aia, 53475093

17.30-18.45    Tartu Rahvaülikool  17.30-18.45 – Riina Kasterpalu 5225452

18.00   Tartu Kalda tee 34 –  Marina Mutli ja Merje Miliste

18.00   Tallinn, Tervisekliinik, Õie 39  –  Terje Loorits 5041042

18.00   Raplamaa Kehtna alevik Lasteaed Siller Marje 53459465

18.30   Türi Paide tn. 6 (katusekorrus) – Katrin Eensalu 56761288

18.30   Tallinn,  Meriton Hotell Spordiklubi, Toompuiestee 27 – Aive Märtson 56355436

19.00   Pärnu, Ringi 11, Avantia/Keha&Hinge Keskus – Maris Agasild

19.00  Kiili Vaela Koostöökeskus Miku tee 7 – Merle Laurits 5245854   merle.laurits@gmail.com

19.00   Saue Naerupall – Katre   5035929

 

TEISIPÄEV

10.00   Pärnu, Ringi 11, Avantia/Keha&Hinge Keskus – Heli Randoja 56455422

12.00   Tallinn Toompuiestee 17a, Avantia/Keha&Hinge Keskus – Heli Mõistus 56472191

17.15    Pärnu,  Villa 3, Villa Medica,  ette registreerimisega tel. 4427121, 5527131 – Erika

17.30   Tallinn, Telliskivi 56, Pelgulinna Rahvamaja – Riita 56502114

18.00   Tallinn, Weizenbergi 20/1, Gaia Kool – Tea Taruste  5647 9334,   shindotea@gmail.com

18.00   Tallinn Tulika 19 „Tervisealkeemia“ – Kadri

18.00 – 19.00   Vormsi, Vormsi koolimaja saal, eelregistreerimisega – Tiit Adams   56653763  tiit.adams@gmail.com

18.30 – 19.30   Tallinn, Narva mnt 7D, B korpus, 3 korrus, Goyoga stuudio, eelregistreerimine –  Kristi Aruküla  56466033   kristi.arukyla@gmail.com

18.30 – 19.45   Tartu Joogakeskus, ettemaksuga kursuse vormis – Riina Kasterpalu 5225452

18.30   Ida-Virumaa, Iisaku Muuseum, eelregistreerimisega – Heidi Aia  53475093  heidiaia@gmail.com

19.15   Haapsalu Lahe Joogapesas (Lahe tn.10, Haapsalu) – Kairit Rosenfeld  5077736

19.15   Viimsi Huvikeskus, Nelgi tee 1 – Aive Märtson  56355436

 

KOLMAPÄEV

12.00  Tallinn, Tulika 19 Tervise Alkeemia  – Virge Naeris

12.00  Tallinn, Toompuiestee 17a, Avantia/Keha&Hinge Keskus – Külli Ojamets

17.15  Kuressaare, Tallinna t.16, IV korruse konverentsisaal – Anne Jõgi 53440636

17.30   Keila Teraapiakeskus, Keskväljak 17 – Terje Loorits 5122945

18.00  Tallinn, Kalamaja Väike Uba – Katre 5035929

18.00 – 19.20  Tartu Budoklubi,  Uus 56, uks B – Anu Nurk

18.15    Tapa, Kauba 5 ( Eesti Raudtee AS maja) – Ly Jõe 5535871

18.30   Pärnu Keha ja Hinge Keskus Ringi 11 – Lagle 51923784

18.30  Aruküla, Piiri 2a, Aruküla Perekeskus – Tea Taruste  5647 9334,   shindotea@gmail.com

18.35-19.50  Tartu Spordiklubi Impuls (klubi liikmetele) – Riina Kasterpalu 5225452

19.00   Rakvere Kungla tn. 5a, Lasteaed “Kungla” väikeses saalis – Siiri 5201312

19.00  Luige Kandikeskus, Ööbiku 2, eelrgistreerimisega –  Heli Mõistus 56472191

19.00   Tallinn Toompuiestee 17a, Avantia/ Keha&Hinge Keskus – Heli Randoja 56455422

19.30  Harkujärve küla, Kiriku tee 2, Harkujärve Kogukonna kirik – Hillar

19.30 – 20.30  Pärnu Myfitness – Marge Rull 5092901

19.30  Tallinn, Meriton Hotell Spordiklubi, Toompuiestee 27 – Aive Märtson 56355436

20.00   Saku, Terakese lasteaia saali – Kaidi

 

NELJAPÄEV

8.30  Rakvere, Gustavi Maja hoovimaja, Pikk t.28 – Ly Jõe  553 5871

9.30   Keila Harmoonia  – Katre 5035929

10.00  Pirita Vabaajakeskus, Merivälja 3 – Aive Märtson 56355436

15.30 – 16.45   Saku Gümnaasium – Kaie Toomet 5206413

16.00-17.00   Tartu Kohtumaja Riina Kasterpalu  5225452

17.05  Pärnu, Ringi 11, Avantia/Keha&Hinge Keskus – Ene Raal

17.15  Raplamaa Kehtna alevik Lasteaed Siller Marje 53459465

18.00-19.30  Tartu Joogakeskus – Riina Kasterpalu   5225452

18.00   Kaerepere alevik Valtu ja Pesapuu saalis Männiku 10 Katrin 53486220

18.30   Sindi Seltsimaja –  Erika 5113866

19.15   Haapsalu Lahe tn 10, Lahe Joogapesa – Kairit Rosenfeld  5077736

19.30  Pirita Vabaajakeskus, Merivälja 3 – Aive Märtson  56355436

19.30  Tallinn, Dharamsaalis, Liivalaia 11, III korrus – Merike Villard  50 60 953

 

REEDE

12.00   Pärnu, Ringi 11,  Avantia/ Keha Ja Hinge Keskus – Katrin Eensalu

12.00  Rakvere Lai tn. 12, Nom stuudio,www.nom.ee – Siiri 5201312, 5152827(Iiris),

5050665(Krista)

18.30  Harkujärve küla, Kiriku tee 2, Harkujärve Kogukonna kirik  –  Hillar

 

LAUPÄEV

9.30   Tallinn, Telliskivi 56, Pelgulinna Rahvamaja – Riita 56502114

10.00  Tallinn, Viru keskuse My Fitness – Kadri

10.00 Tallinn,  Tulika 19, Tervise Alkeemia – Urvi Kaljas  53493406   urvi.kaljas@gmail.com

11.00 Hiiumaa, Orjaku Sadama infomaja, eelregistreerimine – Kadi Männamaa 5233315  kadi.mannamaa@gmail.com

Laupäeval või Pühapäeval, 11.00 või 15.00 Hiiumaa, Kärdla, Uus tn 1, Kärdla Nukuteater, info ja eelregistreerimine  –  Kadi Männamaa 5233315  kadi.mannamaa@gmail.com

 

PÜHAPÄEV

12.00  Pärnu Ringi 11, Avantia/Keha&Hinge Keskus – Heli Randoja 56455422

18.00  Tallinn Toompuiestee  17A – Rita Rätsepp  5026847

18.00  Tallinn Telliskivi 60 II korrus Urban Yogini Õnnelaboratoorium  Margit 5253112